Būk laiminga savo kūne 

Motyvacija #lovelife                                                        

Jei ieškai motyvacijos, sustok minutei ir įvertink, kas esi šiuo momentu ir kiek kainavo pastangų ir patirčių, kad taptum šiuo žmogumi. Mylėk save už tai!

Kartais mėgstu rašyti, tiesiog viską, kas ateina į galvą. Ilgą laiką domiuosi motyvacija, esu išklausiusi "lifecoaching" kursą ir išlaikiusi egzaminą. Visa tai man padeda geriau pažinti moteris, kartais pažvelti į vidų, perleisti per save.  Ir nors nesu praktikuojanti koučerė, šios žinios man padeda pačiai "išlikti rogėse" bei tikiu, kad kartais pagelbsti ir bendraujant su mano klientėmis. 

Kas ir kodėl #lovelife? Vienu metu pastebėjau, kad labai dažnai prie savo viešoje erdvėje skelbiamų nuotraukų ir savo asmeniniuose užrašuose naudojų "hešteg"ą #lovelife, kas labai dažnai apibūdina mano vidinę savaijautą, meilę ir dėkingumą.   Labai norėjau dalintis mintimis, padrąsininančiomis citatomis, perskaitytomis arba mano pačios galvoje gimusiomis frazėmis, todėl, kai pradėjau tai daryti mano sukurtame Facebook puslapiuke, net nekilo abejonės, kaip jį pavadinti. 

Čia rasi kelis mano parašytus straipsnius. Nesu nei rašytoja, ne žurnalistė, tačiau viena iš meilės sau išraiškų yra leisti daryti sau tai, ko norisi. Kviečiu ir Jus visas, mano mielosios, daryti tai, ko nuoširdžiai norisi ir mylėti save už tai!

 
 
 
 
Parašykite
Instagram